Корнієнко наголосив, що на новій посаді має персональне завдання від президента Зеленського й від політичної команди загалом. Воно полягає не лише у реформі Верховної Ради.

Читайте також "Слуги" мають намір провести партійний з’їзд: Корнієнко назвав дві дати

Корнієнко назвав свої завдання у Раді

Політик пояснив, що мовиться, зокрема, про законодавче забезпечення та втілення у життя низки амбітних планів. Наприклад, Плану трансформації України, представленого нещодавно у Трускавці. Крім цього, політик працюватиме й над побудовою якісніших відносин з виконавчою владою та місцевим самоврядуванням. "І, звичайно, це ефективна й результативна робота українського парламенту та рух до його відкритості", – підкреслив нардеп.

Політик скликає з'їзд партії

​Корнієнко пояснив, що всі ці завдання є дуже масштабними. Мовляв, вони вимагають повної віддачі й ледь не цілодобової роботи. Водночас чимало викликів стоїть й перед "Слугою народу". Тож від партійного керівництва також потрібно залученості фактично 24 на 7.

Я хотів би скоцентруватися на роботі у Верховній Раді й продовженні парламентських реформ, на які мене делегувала партія, президент та український народ,
– зазначив Корнієнко.

Саме тому він скликає з'їзд партії "Слуга народу" і звертатиметься до нардепів із заявою про складання повноважень її голови. Політик розповів, що захід відбудеться у Києві – з дотриманням усіх актуальних карантинних норм. Саме там, ймовірно, й оберуть його наступника або наступницю.

Корнієнко про те, чому складає повноваження глави партії: дивіться відео

"Я залишаюсь у партії. В мене наразі у житті є один партійний квиток, один і залишиться. Завжди буду носити його з гордістю, згадуючи кожну мить добрих справ, які ми з вами зробили заради нашої України. Буду брати активну участь у житті партії", – запевнив Корнієнко.

Колега Корнієнка показала його заяву

"Слуга народу" Галина Янченко опублікувала у своєму телеграмі фотографію заяви поки ще чинного голови партії. Вона підтвердила, що нового очільника політсили нардепи оберуть на з'їзді, орієнтовно – у листопаді.

Заява Корнієнка
Заява Корнієнка про складання повноважень голови партії / Фото з телеграму Янченко

У жовтні Корнієнко став віцеспікером Ради

  • Політика обрали на цю посаду 19 жовтня. Відповідне призначення підтримали 256 народних депутатів, проти проголосували 4, утримались – 80.
  • Перед цим Руслана Стефанчука, який обіймав цю посаду раніше, призначили головою Верховної Ради. Сталося це після відкликання Дмитра Разумкова.
  • Зазначимо, що Корнієнко був керівником передвиборчого штабу президентської політсили у 2019 році. З листопада того ж року він очолював партію "Слуга народу".

Що відомо про Олександра Корнієнка: дивіться відео 24 каналу