Російська опозиціонерка, політична аналітикиня Ольга Курносова розповіла 24 Каналу, що активність російських розвідувальних підрозділів у світі сьогодні на тому ж рівні, як це було під час холодної війни, якщо не вище.

Дивіться також На Росію чекає хаос: хто боротиметься за владу після Путіна

Росія – постачальник нестабільності в світі

З її слів, треба пам’ятати й про те, що Росія продовжує фінансувати зокрема режим Мадуро у Венесуелі та зацікавлена, аби там розросталися конфлікти.

Треба прийняти рішення про "депутінізацію" Росії, бо в глобальному сенсі це питання не лише миру з Україною, а миру в цілому світі. Якщо не позбутися Путіна, то не лише російсько-українську війну не вдасться зупинити, нові вогнища будуть загорятися в різних місцях. Кремль – постачальник нестабільності в світі,
– зауважила Курносова.

Російська опозиціонерка впевнена, що без силових способів сьогоднішню ситуацію в Росії ніяким чином не змінити. Вона вважає, що було б перспективніше, якщо б головну роль в очищенні Росії відіграли такі силові підрозділи, як легіон "Свобода Росії" та "Сибірський батальйон". Це вже ті люди, які зі зброєю у руках готові воювати за звільнення Росії.