У Путіна скаржаться на хід перемовин

Зеленський, говорячи про компроміси у переговорах з Росією, заявив, що потрібно врахувати думку громадян. Але в Кремлі вважають, що оприлюднення деталей переговорів між Росією та Україною може зашкодити процесу, пишуть російські ЗМІ.

Дізнайтесь більше Зеленський обіцяє, що будь-які компроміси з Росією можливі лише після референдуму

Про це заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков. Він також сказав, що перемовини йдуть "набагато повільніше і менш змістовно", ніж російським окупантам хотілося б.

Україна – це суверенна держава, і якісь там внутрішньодержавні процедури, мабуть, можуть бути і мають бути. Але, крім цього, є ті субстанції, які перебувають на стадії переговорів двох делегацій, я не можу вторгатися до деталей цих субстанцій. Переконані, що зараз винесення їх на публіку може лише пошкодити переговорному процесу, який і так триває набагато повільніше, і менш змістовно, ніж нам хотілося б,
– заявив речник Путіна.

Перемовини Росії та України: коротко

Українська та російські делегації провели вже декілька раундів переговорів на білоруському кордоні. Разом з тим, в Офісі Президента заявляють, що перемовини тривають фактично безперервно.

Україна прагне зупинити війну та домовитися про мир. Натомість диктатор Путін намагається нав'язати нашій державі ультиматум.

Російські вимоги:

  • нейтральний та без'ядерний статус України;
  • демілітаризація;
  • "денацифікація";
  • визнання окупованого Криму та суверенітету ОРДЛО.

Зеленський наголосив, що Україна виключає компроміси, які пов'язані з її територіальною цілісністю та суверенітетом.

Щодо курсу в НАТО, то Україна публічно заявляє, що Альянс не готовий прийняти нашу державу. Відтак, Україна намагається знайти інших гарантів безпеки.

В ОП заявили, що участь у переговорах бере низка інших країн.

Варте уваги – Нове відео Подоляка за 22 березня: дивіться відео