Таку думку висловив російський політолог Дмитро Орєшкін у статті для "НВ".

За його словами, з точки зору Путіна, проблема під назвою "Україна" досі не вирішена – ситуація підвисла. Адже те, що Крим начебто російський, ніхто, крім самої Москви та сателітів, у світі не визнає.

Читайте також: Зустрічі Порошенка з Путіним: Пєсков відхрестився від своїх слів

"Так, МЗС Росії виступив із засудженням і обуренням. Ну і добре. Реально для того, щоб діяти у такому радянському, силовому ключі, у Путіна немає ресурсів, — ні фінансових, ні людських, ні дипломатичних, ні навіть військових", – переконаний експерт.

Орєшкін підкреслив, що не варто забувати про спроби Росії "пробити" коридор до невизнаного Придністров'я. Для Москви ситуація все одно радикально погіршиться, адже Україна готова до таких дій.

Спроба вирішити "українську проблему" силовим шляхом буде, як мені здається, самогубною для путінського режиму. Це не означає, що вона не може відбутися, але вона — малоймовірна,
– зазначив політолог.

Дмитро Орєшкін зазначив, що Кремль робитиме все, щоб помститися Україні та "карати її усіма можливими способами".

"Це будуть диверсійні угрупування, провокації, спроби внести дестабілізацію в економічні реформи, підтримка будь-яких екстремістських рухів, неважливо яких, — крайніх правих або лівих, — Кремль робитиме все, щоб розхитати ситуацію. Але і до цього в Україні готові", – підсумував він.