Про це заявив речник путіна дмітрій пєсков, повідомляють росЗМІ. Крім того, кремлівський диктатор готує нову промову, з якою може виступити 30 вересня.

Зверніть увагу Росіяни поширюють фейкові фото "голосування" про входження Львівщини до складу Польщі

Працюють за сценарієм лютого 2022

Рупор кремля пєсков повідомив, що сьогодні диктатор владімір путін скликає російський радбез. Так само путін скликав радбез і в лютому перед визнанням квазіутворень на тимчасово окупованих територіях Донеччини та Луганщини.

За даними російських ЗМІ, депутати держдуми отримали запрошення в кремль на 30 вересня на 15:00. Ймовірно, саме тоді путін хоче підписати договір про "входження" окупованих територій Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей у склад росії.

На честь цієї ганебної вистави з анексією українських територій, владімір путін знову готує "об'ємну промову". Це теж за лютневим сценарієм – тоді диктатор прочитав цілу лекцію з викривленої історії. Наприклад, путін вірить у те, що Україну нібито створив ленін та в іншу маячню.

За повідомленнями тих же російських ЗМІ, путін підписуватиме якісь "угоди" з гауляйтерами та бойовиками про анексію українських територій.

Для чого путіну цей фарс

Після масштабного контрнаступу Збройних Сил на Харківщині окупанти терміново вирішили проводити псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях. З 23 по 27 вересня тривало "голосування", у якому людей змушували голосувати під дулом автомата. Потім наприкінці цієї вистави окупанти "намалювали" високі явки і такі ж "результати". Після цього колаборанти та бойовики звернулися до путіна з проханням "прийняти до росії".

Анексією українських територій, за словами експертів, путін сподівається на щонайменше 2 речі:

  • нову хвилю "ура-патріотизму" серед росіян та загальну мобілізацію, адже тепер окупантів відправлятимуть воювати "за російські території";
  • на ядерний на шантаж – путін може відверто погрожувати застосуванням ядерної зброї або й застосувати її.

Та все це лише для того, аби зупинити просування ЗСУ та уникнення неминучої поразки.

Цікаво – у Москві готують шабаш через псевдореферендуми: дивіться відео