Отже, неспокійним вечір 25 вересня виявився і для жителів Росії. Там і повітряну тривогу оголошували, і вибухи лунали.

Читайте також У Брянську спалахнула сильна пожежа: росіяни скаржаться на атаку по дизельному заводу

Що відомо про вибухи

Так, жителі Бєлгородської області нарікають на буцімто масовану атаку дронами. Кажуть, що у Грайворонському районі працює система ППО. Мовляв, вдалося збити щонайменше 5 безпілотників. А станом на 22:05 – вже про цілих 7.

Тим часом у Курську в аеропорту увімкнули повітряну тривогу. Там попереджають про загрозу з неба. Поки достеменно невідомо, про що саме йдеться.

У Курську чують вибухи: дивіться відео

"Бавовнятко" навідалося до Курська: дивіться відео

Звернімо увагу на те, що окупанти скаржилися на атаку дронами по Курську та Брянську впродовж 25 вересня. Мовляв, силам міністерства вбивств Росії над Суражським районом вдалося збити два дрони. Ще два безпілотники буцімто "перехопили" близько 10 ранку над Курською та Брянською областями.

По обіді стало відомо про падіння безпілотника на території дизельного заводу у Брянську. Жителі розповідали про гучну "бавовну". Надходила інформація також про сильну пожежу.

Сирени вили й у Севастополі

  • Так, у Севастополі повітряну тривогу оголосили близько 20:57. Тоді місцеві чули сирени у різних районах окупованого міста.
  • Цікаво, що о 20:59 телеграм-канали почали писати про роботу ППО. Звернімо увагу, що так званий губернатор Развожаєв обіцяв, що повітряну тривогу оголошуватимуть за 30 – 50 хвилин до потенційної загрози.
  • Місцеві жителі розповіли, що сирени чули у районі Штурмового, Центру міста, а також 5-го мікрорайону. Причому, передував завиванню сирен звук вибуху. А також повітряну тривогу чули ще й у Нахімовському районі.
  • До слова через Кримський міст рух автотранспорту тимчасово перекрили. Причому про це повідомили до того, як пролунала повітряна тривога.