Стано наголосив, що ЄС вірить у важливість вільних і чесних виборів. Водночас вибори до Держдуми відбувалися в атмосфері залякування та без визнаних міжнародних спостерігачів.

Зауважте Офіційні результати "виборів" у Держдуму оголосили: які партії подолали бар'єр

За словами речника, надійні джерела повідомили про низку порушень під час голосування.

Зокрема, робили усе можливе, щоб змусити мовчати будь-які критичні голоси. Великий тиск чинили на опозицію, громадянське суспільство активістів та правозахисників.

Результати російських виборів у Криму не визнають.

Тому що Крим – це Україна. Ми також стурбовані тим, що мешканцям непідконтрольних Києву українських територій на Донбасі видавали російські паспорти, щоб вони голосували на цих виборах,
– наголосив Стано.

Кремль заявив про "міжнародних спостерігачів" у Криму

  • Російські пропагандистські ЗМІ повідомили про начебто "міжнародних спостерігачів", які прибули у Крим на вибори до Держдуми.
  • Водночас у МЗС України розповіли: Москва видає бажане за дійсне. Зокрема, називає кількох маргінальних політиків "міжнародними спостерігачами"
  • Іноземні уряди вже заявили, що не визнаватимуть підсумків російського голосування на тимчасово окупованих територіях України.
  • У МЗС України наголосили: "розглядаємо приїзд агентів російського впливу на Кримський півострів як їхню приватну ініціативу". І це аж ніяк не легітимізує незаконний виборчий процес.