Раніше ракети Storm Shadow вже не раз влучали по військових об'єктах на Кримському півострові. Російській ППО важко їм протистояти.

Дивіться також "Ситуація бентежна": у ГУР назвали єдиний безпечний варіант для росіян в Криму

Сирени лунають в Криму

Близько 20:00 у Криму знову оголосили повітряну тривогу. Місцеві ЗМІ повідомляли, що в бік Криму рухаються ракети Storm Shadow. Їх нібито запустили з авіації у районі Миколаєва українські сили.

За двадцять хвилин до офіційного оголошення тривоги окупанти перекрили рух Кримським мостом. На час повітряної тривоги вони зупинили курсування наземного та морського транспорту у Севастополі.

Близько 20:14 пабліки окупантів повідомили про роботу російської флотської ППО. Згодом написали, що очікується "захід" Storm Shadow через Чорне море та північ півострова. Близько 20:30 у Криму повідомили про відбій сирен.

Постійні вибухи у Криму

  • Так званий губернатор Севастополя 25 вересня закликав запустити систему оповіщення про повітряну тривогу. Вже ввечері місцеві мешканці чули нестерпне виття вперемішку з вибухами.
  • Попри повідомлення про роботу ППО, все місцеві повідомляли про потужну "бавовну" у Джанкої. Вони в цей час сильно панікували у мережі та писали, що це їм не подобається.
  • Наступного дня окупантам знову довелося ввімкнути сирени на півострові. Цього разу стало відомо про ракетну атаку по аеродрому "Бельбек" у Севастополі. Нібито українці запустили по ньому одну ракету.