Про це 24 каналу розповів радник глави Міністерства внутрішніх справ Віктор Андрусів. За його словами, поки що в України нема можливості, аби завдати удару по російському мосту через Керченську протоку.

Зверніть увагу Щойно буде можливість, – Данілов допускає знищення кримського моста

Треба просунутися до узбережжя Азовського моря, – Андрусів

"У нас для цього (знищення мосту – 24 канал) поки нема такої зброї. Точніше є, але нам треба значно ближче просунутися до узбережжя Азовського моря", – сказав радник глави МВС.

Можу сказати одну річ: Кримський міст точно буде зруйнований. Питання тільки в тому, коли це відбудеться,
– заявив Віктор Андрусів.

У росіян вже "спалахнуло" через Кримський міст

Наприкінці квітня 2022 року секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, щойно буде можливість знищити міст – це зроблять. Він пояснив, що якби в України була можливість знищити Кримський міст раніше, то це б давно зробили.

У Росії одразу ж "спалахнуло" через слова Олексія Данілова. Голова російської ради безпеки Дмитро Медвєдєв, як зазвичай, вдався до погроз, а прессекретар Путіна Дмитро Пєсков акцентував на так званій "неприйнятності слів".

Ймовірне падіння Кримського мосту: останні новини

  • Журналіст Роман Цимбалюк заявив, що так звана дата денацифікації Кримського мосту вже призначена. Україні надають зброю, яка може вдарити по ньому.
  • Поява в української армії озброєння, що оснащене високоточними ракетами, які летять на 300 кілометрів – непокоїть навіть російських військових експертів. Зокрема, все тому, що в зоні ураження такої зброї буде й Кримський міст.
  • За інформацією радника глави Офісу Президента Олексія Арестовича, без необхідного озброєння удар по мосту – це нездійсненне завдання. Потрібні ракети з відповідною дальністю ураження. Якщо в Україні справді з'являться HIMARS або M270 із балістичними ракетами з дальністю польоту в 300 кілометрів, то Кримському мосту й справді можна чеката "поганих днів".
  • У мережі навіть з'явився сайт, де розмістили таймер зі зворотним відліком і зазначили "Кримський міст впаде". Це нібито має статися 9 травня. Проте чи дійсно з мостом щось станеться саме в цей період – невідомо.

До теми – З'явився сайт зі зворотним відліком до знищення Кримського мосту: дивіться відео