Так, у Кривому Розі провели в останню путь волонтера Дмитра Пахолюка, якого вбила російська ракета в момент атаки 8 липня. Без чоловіка та батька, на жаль, залишилися дружина та донечка.

Дивіться також "Рідні втратили свого захисника": у Кривому Розі загинув інженер та волонтер Дмитро Пахолюк

У Кривому Розі попрощалися з Дмитром Пахолюком

Раніше Дмитро Пахолюк служив у патрульній поліції, а протягом останніх двох років працював на Північному ГЗК. Чоловік постійно здавав кров для поранених і допомагав розбирати завали після ворожих ударів.

У день своєї смерті, 8 липня, під час ворожого масованого обстрілу Дмитро саме перебував на підприємстві. За словами товариша, у момент вибуху він міг піти, але залишився, щоб допомагати людям.

Це була дійсно світла добра людина, що найголовніше того чого можливо багатьом не вистачає – дуже відповідальний. В той момент коли був вибух, наскільки я розумію, він міг піти, але залишився допомагати людям,
– розповів він.

У загиблого чоловіка залишилася дружина та маленька донечка. Відомо, що восени для його дитини має пролунати перший дзвоник, проте вже без батька. Його провели в останню путь у Свято-Пантелеймонівському храмі.

"Він був дуже гарний сімʼянин, в нього є гарна жіночка, він дуже любив свою сімʼю. Веселий був такий, життєрадісний був, постійно жартував…ну гарна була людина", – сказала сусідка Наталія.

У Кривому Розі провели в останню путь Дмитра Пахолюка / Фото "Свої. Кривий Ріг"

Напередодні стало відомо про волонтера, колишнього правоохоронця Дмитра Пахолюка. Він працював інженером Північного ГЗК групи "Метінвест".