За словами Геращенка, Кривош посадив заручників уздовж вікон, сам не показувався, тому снайпер не міг його зняти. Про це заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповів в ефірі одного з телеканалів, пише Цензор.нет.

Дивіться також Боюся сісти у транспорт, – заручниця луцького терориста розповіла моторошні подробиці того дня

Кривош дуже добре підготувався. Він дуже грамотно діяв. Коли він захопив автобус, він спеціально вибрав той автобус, в якому є шторки. Тому що не у всіх автобусах у нас сьогодні є фіранки,
– пояснив він.

Геращенко зазначив: розмови про те, що Кривоша варто було ліквідувати пострілом снайпера, варто залишити для "диванних експертів". Правоохоронці не могли ризикувати життям людей і гатити по вікнах. А зрештою результат спецоперації – позитивний.

Результат спецоперації – те, що всі заручники залишилися живі. А тее, що терорист перебуває за ґратами – я вважаю, це успіх,
– підсумував Геращенко.

Луцький терорист захопив автобус: головне

  • Зранку 21 липня чоловік на ім'я Максим Кривош захопив у центрі Луцька автобус з 13 заручниками.
  • Він сам зателефонував у поліцію й заявив, що має з собою вибухівку і автомат.
  • Терорист вимагав, аби ключові українські політики й олігархи виклали у своїх соціальних мережах зізнання про те, що вони – "терористи в законі". А президент Зеленський мав записати відео з рекомендацією подивитися фільм "Земляни".
  • Післдя того, як президент виконав умову терориста, Кривош відпустив перших трьох заручників – пенсіонерку, вагітну жінку й неповнолітнього хлопця.
  • Приблизно о 22:00 терорист здався поліції, всі люди були звільнені, ніхто не постраждав.
  • Кривошу інкримінують тероризм, захоплення заручників, замах на життя правоохоронця та незаконне поводження зі зброєю.
  • 23 липня суд взяв під варту терориста. Він перебуватиме під вартою щонайменше до 18 вересня без права на заставу.