У Кропивницькому чули звуки вибухів близько 21:20. Існувала загроза використання балістичної зброї.

Дивіться також У Харкові пролунав вибух: росіяни вдарили КАБом по майже самому центрі міста

У Кропивницькому пролунав вибух

Ввечері, 30 червня, о 21:15 у Кіровоградській області пролунала повітряна тривога. Повітряні сили повідомляли про ракету, яка рухалася у бік міста та закликали не ігнорувати небезпеку.

Вже через кілька хвилин, за даними кореспондентів Суспільного, у Кропивницькому пролунав гучний вибух. Вже о 21:25 в області пролунав відбій повітряної тривоги.

Станом на цю хвилину жодної інформації про наслідки вибуху, ймовірні пошкодження чи постраждалих, оприлюднено не було. Вочевидь деталі щодо цього місцева влада оприлюднить дещо пізніше.

Що відомо про попередній обстріл

  • У Кропивницькому вдень 1 червня під час повітряної тривоги о 14:26 пролунав вибух. Повітряні сили перед цим попереджали про ракету, що летить у напрямку міста. Інформації про пошкодження або постраждалих тоді не було.
  • О 18:00 в Кіровоградській області знову оголосили повітряну тривогу. Повітряні сили закликали жителів Кропивницького пройти в укриття, а вже за хвилину, о 18:29, в місті пролунав вибух.
  • Райкович надвечір опублікував допис щодо обстрілів Кіровоградської області. Він наголосив, що ворог атакує регіон від ранку. На той момент знову жодних даних про руйнування або поранених не повідомляли.