Про це у Facebook сповістила прес-секретар Кучми – Дарка Оліфер.

"На завершення сьогоднішньої роботи в Мінську Леонід Кучма подякував колегам у Тристоронній контактній групі за спільну роботу. В такий спосіб підбито підсумок його роботи представника України в Тристоронній контактній групі", – мовиться у повідомленні.

Читайте також: Мінські домовленості: стало відомо про ймовірного наступника Кучми

Кучма також подякував білоруській стороні за сприяння в організації переговорного процесу.

Крім того, представник ОБСЄ у контактній групі Мартін Сайдік від імені ТКГ подякував Кучмі за його внесок у мінський процес.

Нагадаємо, 29 вересня Леонід Кучма оголосив, що йде з посади представника України на переговорах у Тристоронній контактній групі по врегулюванню ситуації на Донбасі.

Факти про Леоніда Кучму. Дивіться відео:

Що таке мінські угоди (домовленості)? Угода про перемир'я у війні на сході України, досягнута на переговорах у Мінську 5 вересня 2014 року. В розробці та підписанні мирної угоди брали участь представник ОБСЄ Гайді Тальявіні, другий президент України Леонід Кучма, посол Росії в Україні Михайло Зурабов, представники "ДНР" та "ЛНР" Олександр Захарченко та Ігор Плотницький. Текст угоди не передбачає будь-якого визнання Донецької і Луганської "народних республік", а лише закріплює за підконтрольними проросійським бойовикам територіями двох областей "особливий статус" у складі України.