Інтереси нашої держави представляє Леонід Кучма, та цього разу він буде востаннє на засіданні.

Читайте також: Олланд назвав єдиний спосіб повернення територіальної цілісності України

ЗМІ повідомляють, що Кучма представить свого наступника у переговорах. Ним може стати радник президента Порошенка Руслан Демченко.


Дипломат Руслан Демченко

У Мінську говоритимуть про псевдовибори у так званих "ДНР" і "ЛНР", які заплановані там на 11 листопада, і вимагатимуть Росію скасувати їх підготовку.

А також про особливий статус окупованих територій, їх демілітаризацію та обмін полоненими.

Факти про Леоніда Кучми: дивіться відео

Нагадаємо, колишній президент Франції Франсуа Олланд заявив, що миротворча місія ООН на Донбасі матиме сенс тільки на кордоні між Росією та Україною.

Що таке "мінські угоди"?"Мінський протокол" або "Мінська тристороння угода", "Мінське перемир'я", "Мінськ-1" – угода про перемир'я у війні на сході України, досягнута на переговорах у Мінську 5 вересня 2014 року. В розробці та підписанні мирної угоди брали участь представник ОБСЄ Гайді Тальявіні, другий президент України Леонід Кучма, посол Росії в Україні Михайло Зурабов, представники так званих "ДНР" та "ЛНР" Олександр Захарченко та Ігор Плотницький. Дія перемир'я розпочалась о 18:00 п'ятого вересня. Підписи Захарченка та Плотницького під протоколом стоять як автографи приватних осіб. Текст угоди не передбачає будь-якого визнання Донецької і Луганської "народних республік", а лише закріплює за підконтрольними проросійським бойовикам територіями двох областей "особливий статус" у складі України.