Про це повідомляє "Інтерфас-Україна".

Читайте також: Кучма заявив, що Трамп повинен вибачитись перед Україною

"Я для себе вже давно прийняв рішення, коли я досягну свого критичного віку, я повинен буду подякувати всім, хто зі мною там (в ТКГ – ред.) працював, і піти, дати можливість попрацювати іншим", – сказав Кучма.

Він також зазначив, що працює в Тристоронній групі на волонтерських засадах вже близько 4 років.

До ста поїздок до Мінська. А кожна зустріч за закритими дверима .. і коли ти знаєш, що руху серйозного не буде, коли ти приїжджаєш і знаєш, що інша сторона приїжджає із заздалегідь підготовленими відповідями,
– розповів він.

Кучма також поскаржився на складність Мінського процесу і що йому фізично важко.

"Коли я приїжджаю додому, я дві доби відходжу від цих зустрічей, а там перед кожною зустріччю обов'язково пігулку заспокійливу під язик. Там занадто важкі розмови", – заявив екс-президент.

Проте Кучма не сказав, чи вже досяг він критичного віку і чи вже йде з посади.

Що таке мінські угоди? Це комплекс заходів, узгоджений на саміті в Мінську 11-12 лютого 2015 року лідерами Німеччини, Франції, України та Росії у форматі "нормандської четвірки" і підписаний контактною групою, що складається з представників Росії, України, представників самопроголошених республік з метою деескалації збройного конфлікту на сході України. Домовленості складаються з безпекового і політичного блоків. Перші два пункти передбачають припинення вогню і відведення важкого озброєння сторонами конфлікту.