Про це заявив колишній президент Франції Франсуа Олланд в інтерв'ю "Прямому".

Читайте також: Порошенко з Путіним постійно кричали один на одного: Олланд описав, як укладали мінські угоди

Думаю, вам добре відомо, що я великий прихильник "нормандського формату" та безперечно відданий йому. Адже саме за мого президентства цей формат було започатковано і саме він згодом призвів до укладання Мінських угод, які, на мою думку, є єдиним способом повернути територіальну цілісність Україні. Саме тому я завжди наголошую на важливості впровадження та реалізації Мінських угод,
– наголосив Олланд.

Окрім того, колишній французький президент констатував, що за останні місяці відсутня добра воля з боку учасників переговорів.

"Ми також помітили домінування певним чином такої ідеї, ніби саботаж Мінського процесу може призвести до повного його фіаско, що є неприпустимим, на мій погляд", – зазначив він.

Нагадаємо, колишній президент Франції Франсуа Олланд заявив, що миротворча місія ООН на Донбасі матиме сенс тільки на кордоні між Росією та Україною.

Що таке "мінські угоди"?"Мінський протокол" або "Мінська тристороння угода", "Мінське перемир'я", "Мінськ-1" – угода про перемир'я у війні на сході України, досягнута на переговорах у Мінську 5 вересня 2014 року. В розробці та підписанні мирної угоди брали участь представник ОБСЄ Гайді Тальявіні, другий президент України Леонід Кучма, посол Росії в Україні Михайло Зурабов, представники так званих "ДНР" та "ЛНР" Олександр Захарченко та Ігор Плотницький. Дія перемир'я розпочалась о 18:00 п'ятого вересня. Підписи Захарченка та Плотницького під протоколом стоять як автографи приватних осіб. Текст угоди не передбачає будь-якого визнання Донецької і Луганської "народних республік", а лише закріплює за підконтрольними проросійським бойовикам територіями двох областей "особливий статус" у складі України.