Мережею ширяться видовищні відео, на яких помітно, що вогонь охопив справді значну територію. Російські ЗМІ пишуть про те, що горить 200 квадратних метрів нафтопереробного заводу.

Дивіться також Зеленський вперше прокоментував падіння Іл-76 під Бєлгородом

Що відомо про пожежу в Туапсе увечері 24 січня

Росіяни пишуть, що нібито ніхто не постраждав, а горить "одна з колон підприємства" чи "вакуумна установка".

У Туапсе горить нафтопереробний завод: дивіться відео

З ролику можна зробити висновок, що масштаб пожежі значно більший, ніж про це говорять пропагандисти. Завод нібито належить Роснафті.

О пів на першу ночі росіяни поскаржилися, що над містом знову помітили безпілотники. А в аеропорту Сочі ввели план "Килим".

Реакція росіян на пожежу в Туапсе

Як і завжди, жителі Росії зафільмували всі події, тож пожежу можна було бачити в реальному часі. Зокрема, вони не змогли дійти однієї думки, що потрібно робити – кудись тікати чи лишатися на місці. Не можна не погодитися: після таких запальних "вогників" і справді нема куди бігти, все вже відбулося.

Росіяни сперечаються, чи треба кудись бігти в Туапсе після пожежі: дивіться відео (обережно, ненормативна лексика!)

В чатах істерично закликали видаляти відео пожежі "заради нашої безпеки". Місцева влада навіть пригрозила "несприятливими наслідками".

Але дехто лишився незворушним. Є ролик, де жінка курить і рахує, скільки пожежних машин виїхало на завод. При цьому вона показує панораму міста. Можливо, росіяни вже звикають до запальних ночей.

Реакція росіянки на пожежу в Туапсе: дивіться відео

Туапсе – невелике місто в Краснодарському краї Росії, тобто недалеко від України.

Де Туапсе на карті Росії

Тим часом українці жартують, що це розвернувся один із "Шахедів", які окупанти запустили на Одесу. В цьому південному місті двічі за день лунали вибухи, є поранені, пошкоджено будівлі.