Куди перекинуть окупантів, що були під Херсоном

Варіантів таких напрямків є кілька, серед них – Донецький, Білоруський та навіть Сумський. Росіяни намагатимуться бити у спину українським силам, аби розірвати фронт та відтягнути їх від основних напрямків, тож потрібно бути готовими до атак. Про це 24 каналу розказав військовий експерт Павло Нарожний.

Зверніть увагу Щоб росіяни навіть не дійшли до наших окопів: Жданов назвав, чого найбільше бракує ЗСУ

За його словами, найбільш ймовірно, що окупантів перекинуть на напрямок Бахмута та Мар'їнки.

Cаме там вони будуть атакувати, бо цей півмісяць, який підходить впритул до Сєвєродонецька, дуже їм муляє і вони хочуть його знести,
– вважає Нарожний.

Він додав, що росіяни вже кидають на величезну кількість солдатів на Павлівку, щоб відкинути українські підрозділи від Волновахи та позбавити їх вогневого контролю над залізницею та Мелітополем.

Вивільнилось і українське угруповання

Утім, військовий експерт зауважив, що з відходом загарбників з правобережжя Херсонської області вивільнилося не лише російське угруповання, а й наше. Зараз обороняти Херсон з порушеними мостами – відносно просто, а тому там не потрібно тримати багато сил. Відтак, українські вивільнені підрозділи підуть туди ж, куди й ті самі 20 – 30 тисяч росіян.

Крім того, важливо, що зі своїх позицій наші захисники дістають засобами вогневого ураження до виходу з Криму та до Мелітополя, тобто легко можуть знищувати логістику ворога. Тому російському угрупованню, яке вийшло з Херсона, і зараз перебуває в районі Олешків та Раденська, буде дуже важко.

Павло Нарожний про ймовірні напрямки, на які перекинуть російське угруповання з Херсона: дивіться відео

У росіян величезні втрати на Сході

За даними Генштабу ЗСУ, росіяни мають величезні на Донеччині. Наприклад, після боїв у районі Майорська втратив боєздатність 1-й горлівський територіальний батальйон. Його втрати складають понад 50% вбитими та пораненими. Крім того, на тимчасово окупованих територіях Донбасу у підрозділах окупантів почастішали випадки дезертирства та суттєво погіршився морально-психологічний стан.

Тож кількість ліквідованих окупантів невпинно росте. Так, станом на ранок 16 листопада з початку повномасштабної війни загалом Росія втратила вже 82 710 солдатів.