Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі національного телемарафону анонсував низку заходів до роковин початку повномасштабного вторгнення. Про це пише 24 Канал.

Дивіться також Тема України буде головною, – Кулеба про зустріч Байдена і Дуди

Кулеба анонсував "чіткий сигнал Путіну"

За словами Кулеби, в ООН, в Києві, в багатьох інших столицях світу відбудуться різні події, які надішлють дуже чіткий сигнал Путіну.

Якщо ти, Путін, граєш у гру на виснаження і думаєш, що час грає на твоєму боці, то ти глибоко помиляєшся. Тому що єдність з Україною з кожним днем лише зростає, і у цій війні ти неодмінно програєш,
– сказав Кулеба.

Важливий візит президента США до Польщі

Кулеба також прокоментував плани президента Сполучених Штатів Джо Байдена відвідати Польщу із 20 по 22 лютого:

"Безумовно, це також складовий елемент вшанування цієї трагічної річниці й складовий елемент того сигналу Путіну, який я оголосив. Тому дуже важливо, що саме в Європі президент Байден буде. Тим більше в Польщі – країні, яка відіграє надзвичайно важливу роль в забезпеченні другого збройового фронту для України".

Втім, додав голова МЗС, йдеться не лише про візит Байдена до сусідньої з Україною країни, а й низку інших подій "глобального масштабу".

Він також розповів про можливість посилення санкцій щодо Росії та виключення її з Ради безпеки ООН.

Що відомо про приїзд Байдена

  • Президент США Джозеф Байден прибуде з візитом в Польщу 22 лютого. У цей самий день анонсував своє звернення російський диктатор Владімір Путін.
  • Радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк зазначив, що для України його приїзд дуже важливий. Адже він символізуватиме ще більший обсяг підтримки.
  • Радник очільника ОП підсумував, що для України візит Байдена набагато важливіший за усе, що робить Путін.