Таку заяву зробив на брифінгу голова МЗС України Дмитро Кулеба, повідомляє 24 канал. За його словами, підтримка територіальної цілісності країн є дуже важливою.

Важливо Нічні бої у Карабасі: Азербайджан відзвітував про тисячні втрати Вірменії

"Ми підтримували і підтримуємо територіальну цілісність Азербайджану, як і Азербайджан підтримував нашу територіальну цілісність. Наша позиція залишається незмінною", – зауважив Кулеба.

Міністр доручив посольствам України у Азербайджані та Вірменї сприяти та допомагати українцям, які з певних причин залишились на території цих країн.

Як ствердив Кулеба, ситуація у Нагірному Карабасі ще раз доказує, що "заморожені конфлікти теж можуть в будь-який час вибухнути".

Конфлікт між Азербайджаном та Вірменією: коротко

  • Бойові дії на кордоні Вірменії та Азербайджану поновилися 27 вересня. Міноборони Азербайджану звинуватило Вірменію у початку обстрілів по всій лінії фронту. Згодом вже повідомили про вбитих і поранених серед цивільного населення.
  • У Вірменії зафіксували 2 збиті вертольоти й 3 бепілотники Азербайджану. про це розповіли у Міноборони Вірменії.
  • Варто зазначити, що конфлікт між Азербайджаном і Вірменією триває понад 30 років. А загалом країни через Нігрний Карабах ворогують уже щонайменше століття. Причиною стало те, що це азербайджанський регіон, який населяють вірмени.
  • Туреччина підтримує Азербайджан і виступає за його територіальну цілісність. Водночас Росія надає свою підтримку Вірменії.

Конфлікт у Нагірному Карабасі: головне у відео