Військові загинули під час обстрілу бойовиків – внаслідок прямого влучення міни у бліндаж, повідомляють у батальйоні. Це найбільші одномоментні втрати, що фіксувалися в зоні ООС останнім часом.

Читайте також: Поховали загиблу на Донбасі Яну Червону: що відомо про життя українського воїна

Яна Червона воювала у зоні бойових дій у складі батальйону з вересня 2016 року. Вдома її чекали чоловік та двоє дітей.

На смерть українських воїнів відреагував і Президент України Петро Порошенко.

Тяжка звістка з фронту. Обстріл позицій 54 омбр з мінометів. Пряме влучання міни в бліндаж. Втрати. Яна Червона та Олександр Милютін загинули сьогодні від ворожої міни. Захисники України. Знав Яну як волонтера і людину веселої вдачі. Важко повірити,
– написав він на своїй сторінці у Facebook.

Загиблий Олександр Милютін/ Фото джерел 24 каналу


Фото із Фейсбук-сторінци Яни Червоної


За освітою Яна секретар – помічник керівника, однак друкарську машинку сміливо змінила на кулемет. Для неї початком став харківський Євромайдан, була членом місцевої "Самооборони". До допомоги військовим долучилася, коли почались бойові дії.

Місцеві волонтери розпочали зі збору допомоги біля супермаркетів. Яна розповідала – тоді у хлопців не було майже нічого.


Фото із Фейсбук-сторінци Яни Червоної

Невдовзі Яна поїхала просто на передову – там допомагали воїнам "Айдару". Згодом сама підписала контракт зі Збройними силами України. Після цього активною волонтерською діяльність почав займатися чоловік Яни.

Розповідала – найважче було чути по рації імена загиблих.


Фото із Фейсбук-сторінци Яни Червоної


Номер картки чоловіка Яни – Сергія Червоного: 5168742230861985

Номер картки доньки Олександра – Даші: 4149439105275709


Місце загибелі воїнів

Як і передбачали військові, після першого туру виборів ситуація на Донбасі загострилась. Бойовики гатять по українських позиціях із забороненого озброєння – лише від початку доби 2 квітня таких обстрілів було вже 10. Тоді ж ще двоє військовослужбовців отримали поранення.