На території Північної Кореї шкіряні тренчі стали популярними ще у 2019 році, коли глава КНДР з'явився в такому на телебаченні. Тоді плащі з натуральної шкіри миттєво розкупили заможні громадяни.

Зверніть увагу У КНДР чоловіка засудили до смерті через серіал "Гра у кальмара"

Плащ став "символом впливу"

Згодом в КНДР з'явилися тренчі зі штучної шкіри, які стали доступні кожному. Наразі поліція патрулює вулиці та конфісковує відповідний одяг у тих, хто хоче наслідувати Кім Чен Ина.

Водночас виявилося, що річ не лише у главі держави. Також під час останнього військового параду у шкіряних куртках були присутні високопосадовці. Співрозмовник видання пояснив, що відповідний тренч став "символом впливу".

Поліція Північної Кореї конфіскує підробки навіть у продавців. Водночас мешканці країни незадоволені відповідним рішенням.

До теми "Смачне і цілюще" м'ясо чорних лебедів: КНДР запроваджує нововведення через нестачу їжі

Шокуючі закони КНДР: останні новини

  • У травні 2021 року ЗМІ повідомили, що лідер Північної Кореї заборонив громадянам одягати вузькі та порвані джинси. Їх він вважає "загрозою для режиму".
  • Водночас екстравагантні стрижки в КНДР почали вважати "вторгненням в капіталістичний спосіб життя".
  • За контрабанду популярним серіалом "Гра в кальмара" мешканця Північної Кореї навіть засудили до страти. Він повернувся з Китаю з флешкою, на яку записали відповідний серіал.