Про це Лещенко повідомив у Facebook, коментуючи ситуацію довкола суперечок щодо його нової квартири. Він зазначив, що сайт і телеканал депутата Княжицького "Еспресо" пішов на свідомий обман.

Крім того, за моїми даними, підлеглі Авакова (також "Народний фронт") зареєстрували кримінальне провадження та вже допитували забудовника, намагаючись витягнути з нього зізнання чи то про якусь знижку за квартиру, чи то виплату частини вартості в "кеші",
– додав нардеп.

Я вдячний журналістам hromadske.ua за чесний аналіз моїх декларацій за останні 18 років. Додам, що тут ще не враховано...

Опубліковано Сергієм Лещенком 8 вересня 2016 р.

Зазначимо, що журналісти Громадського проаналізували декларації Лещенка за 18 років і зазначили, що його дохід становив понад 460 тисяч доларів.

Дохід власниці видання Українська правда Олени Притули, згідно з опублікованими даними, становить – 1 млн 377 тис. доларів.

Сукупний дохід Лещенка, Притули і Топольської за 18 років, згідно до проаналізованих даних - 1 млн 861 тис. доларів. Якщо зароблені гроші ні на що не витрачати, за таку суму можна придбати не одну, а 6 квартир вартістю 300 тис доларів,
– мовиться у публікації.

Читайте також: До 50 тисяч в місяць: Лещенко розповів про доходи за 2016 рік

Нагадаємо, 6 вересня стало відомо, що колишній журналіст, а нині народний депутат Сергій Лещенко купив квартиру площею майже 200 кв. м. у новобудові. Вартість помешкання склала 7,5 мільйонів гривень. Лещенко пояснив звідки у нього взялась така велика сума на купівлю нерухомості.

Проте видання "Еспресо" оприлюднило дані, згідно з якими доходи Лещенка, Притули і Топольської не дають змоги нардепові купити квартиру.