Починаючи з травня, вартість тарифів буде збільшуватися на 2%. Про це сказав директор філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський в ефірі одного з українських телеканалів.

Важливо "Укрзалізниця" анонсувала "рейди" в потягах на свята: що перевірятимуть

Перцовський зазначив, що навіть така, здавалося б, незначна індексація тарифів у травні є стимулом вже зараз купувати квитки на літо.

Бо щомісяця тарифи підтягуватимуться на ці 2% – це така досить сповільнена і з затримкою індексація, враховуючи зростання витрат,
– сказав представник УЗ.

Він додав, що вже зараз відкривається на літо "практично 30 нових напрямків – це сполучення і з азовським узбережжям, і з Одещиною, і з горами".

Як заощадити на квитках

В Укрзалізниці наголосили, що на квитках можна заощадити до 40%, якщо купувати їх завчасно.

Тому є додатковий стимул придбати квитки чим раніше, тим краще. Уже кілька ініціатив реалізовано. Ми вперше за багато років поєднали Дніпро і Харків, за кілька тижнів запрацює напрямок Маріуполь – Одеса,
– розповів Перцовський.

Як зміняться ціни на квитки

  • Планується, що до кінця 2021 року тарифи зростуть на 22%. Починаючи з березня – квітня 2021 року по 31 грудня 2021 року включно, застосовується коефіцієнт індексації 1,02.
  • Крім того, планується індексація на 22% тарифів на перевезення багажу, вантажобагажу та перевезення вагонів у порожньому стані.