У липні Леонідові Добрянському мало б виповнитися 46 років. Ім'я героя та його історію оприлюднили на фейсбук-сторінці 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

Про цю добу Ворог безперестанку гатить по позиціях ЗСУ: один український захисник загинув, двоє – поранені

Що відомо про загиблого героя

Родом чоловік з міста Ружин, що на Житомирщині. Разом з сімє’ю проживав у Києві. У 1992 році служив на строковій службі, 1993-1994 роках закінчив школу прапорщиків.

До війни на Сході Україні Леонід працював на авіаційному заводі "Антонов". Із початком подій на Сході, з 2014 року до 2015 року воював у складі 72 Окремої механізованої бригади. Він був одним з перших, хто пішов на фронт.

Влітку 2014-го під час боїв в Червонопартизанську, що в Луганській області, Леонід Добрянський отримав поранення. Тоді міна впала біля бліндажа, тож Леонід був лише контужений. Полікувавшись, воїн знову відправився на фронт.


Леонід Добрянський на фронті від 2014 року / Фото з його фейсбук-сторінки

Восени 2015 року приєднався до лав 30-тої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. Пройшов чималий бойовий шлях, побувавши в усіх гарячих точках.

Досвідчений, сміливий, йому довіряли та поважали як командири так і бойові побратими, на нього можна було покластися, один з кращих бійців. Він ніколи не відмовляв у допомозі,
– відгукуються про Леоніда його побратими.

Його контракт добігав кінця і вже за місяць, в липні, він міг повернутись додому. Він саме збирався видавати заміж єдину доньку, відсвяткувати весілля і повернутися на фронт. У нього залишилася дружина та 24-річна донька.

Леонід Добрянський став 54 військовим, який загинув на Донбасі від початку 2020 року. З іменами та історіями полеглих Героїв можна ознайомитися за посиланням.