У липні Леонідові Добрянському мало б виповнитися 46 років. Ім'я героя та його історію оприлюднили на фейсбук-сторінці 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

Про цю добу Ворог безперестанку гатить по позиціях ЗСУ: один український захисник загинув, двоє – поранені

Що відомо про загиблого героя

Родом чоловік з міста Ружин, що на Житомирщині. Разом з сімє’ю проживав у Києві. У 1992 році служив на строковій службі, 1993-1994 роках закінчив школу прапорщиків.

До війни на Сході Україні Леонід працював на авіаційному заводі "Антонов". Із початком подій на Сході, з 2014 року до 2015 року воював у складі 72 Окремої механізованої бригади. Він був одним з перших, хто пішов на фронт.

Влітку 2014-го під час боїв в Червонопартизанську, що в Луганській області, Леонід Добрянський отримав поранення. Тоді міна впала біля бліндажа, тож Леонід був лише контужений. Полікувавшись, воїн знову відправився на фронт.

Леонід Добрянський
Леонід Добрянський на фронті від 2014 року / Фото з його фейсбук-сторінки

Восени 2015 року приєднався до лав 30-тої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. Пройшов чималий бойовий шлях, побувавши в усіх гарячих точках.

Досвідчений, сміливий, йому довіряли та поважали як командири так і бойові побратими, на нього можна було покластися, один з кращих бійців. Він ніколи не відмовляв у допомозі,
– відгукуються про Леоніда його побратими.

Його контракт добігав кінця і вже за місяць, в липні, він міг повернутись додому. Він саме збирався видавати заміж єдину доньку, відсвяткувати весілля і повернутися на фронт. У нього залишилася дружина та 24-річна донька.

Леонід Добрянський став 54 військовим, який загинув на Донбасі від початку 2020 року. З іменами та історіями полеглих Героїв можна ознайомитися за посиланням.