Уперше про отруєння дітей розповіли 4 вересня. Тоді занедужало приблизно 50 дітей. 6 вересня розповіли про масове зараження інших школярів.

Цікаво Масове отруєння дітей в оздоровчому таборі на Львівщині: медики назвали ймовірну причину

Кишкова інфекція

Дітям стало зле після занять у гімназії. Додому їх везли з температурою та нудотою. Пізніше вони почали блювати та страждали на діарею. В однієї з пацієнтів лікарі виявили норовірус – збудник кишкової інфекції.

Я почуваюсь погано, в мене нудота, рвота та болить живіт, дитина – моя, та в якої з’явились симптоми, вже нормально, а сьогодні захворів старший,
– каже мама учнів гімназії №19 Валерія Зелінська.

Керівництво мовчить

Інші школярі поки не здавали аналізи на цей вірус. Загалом захворіли щонайменше 170 дітей. Вони вчаться у різних класах – з 2 по 5. Разом з ними інфікувались також батьки.

Гімназія поки що не коментує отруєння. Зразки їжі та напоїв Держпродспоживслужба вже зібрала. Результати мають надійти за кілька днів. Проте спеціалісти ще на місці знайшли порушення і в приготуванні їжі і в зберіганні продуктів. Комісія виписала керівництву школи штраф у 36 тисяч гривень.

Їдальня далі продовжує працювати. Медики кажуть, що до них звернулись батьки лише трьох учнів. Це замало для того, щоб запровадити у гімназії карантин.

Зверніть увагу Масове отруєння дітей у таборі на Прикарпатті: розпочали кримінальне провадження