Шахтарів привіз Ахметов?

"Якщо говорити про те, хто може ними керувати, то тут треба подивитися, кому належать шахти, хто з того має "профіт", хто зацікавлений у збереженні своєї монополії на ринку. Я думаю, що тут можна вийти на певне прізвище, може навіть й не одне, яке має мотив. Це щонайменше Ахметов. Агресивний настрій протестувальників говорить про те, що вони були кимось накручені. Це ж не те, що вони прийшли вже другий, третій раз, а до них ніхто не виходив і не займався цим питанням. Це був перший раз і одразу такий агресивний, що вказує на присутній тут технологічний момент", — вважає Віталій Бала, передає ТСН.

Ними, їхнім невдоволенням хтось скористався. Хоча я не виключаю, що там були і заслані козачки, які могли би провокувати такі агресивні дії. У цій ситуації дійсно треба серйозно розібратися, бо це так виглядає, начебто тільки у шахтарів у країні проблеми. Тобто вони повели себе егоїстично, виступили в агресивній манері, що нашкодило країні. Я думаю, що сьогодні російське телебачення покаже всі ці мітинги

Президент не опікується шахтарями

Я не розумію, які можуть бути претензії до Президента у цій ситуації, коли Президент у нас опікується зовнішньою й оборонною політикою. Чи хіба Президент колись заявляв щось про закриття шахт?
— сказав Євген Магда.

"Я особисто не бачив цих людей, інакше як по телебаченню, але інші спостерігачі розповідають, що мітингувальники не мали класичних "чорних очей" (а вугільній пил дуже сильно в'їдається у шкіру обличчя), тобто вони не виглядали як шахтарі. Тим не менш, якщо подивитися на історичну ретроспективу, то закриття шахт завжди було важкою соціальною проблемою. Тому її так чи інакше доведеться вирішувати", — додав він.

Нагадаємо, шахтарі сьогодні провели у Києві пікет.