Про невтішні перспективи розповів голова профспілки таксистів у Києві Валентин Голубєв. За його підрахунками, поїздка на 10 кілометрів стане дорожчою приблизно на 40 гривень.

Актуально Разовий квиток – 20 гривень: у Києві підвищать вартість проїзду в громадському транспорті

Усім бракує грошей

Голубєв наголосив, що зростання тарифів на таксі зумовлене необхідністю забезпечити нормальний заробіток для водіїв та комфортні умови для пасажирів. Аби знайти фінанси на ці потреби, служби будуть змушені підвищити базову ціну на 40%.

Підвищення рівня комфорту в таксі почнеться тоді, коли ми сядемо за стіл переговорів з такими компаніями як Uber, Вolt, Uklon, і напишемо нормальний законопроєкт. Тому що все, що пропонувалося раніше, було не зовсім те, що потрібно. Забезпечити безпеку пасажиру – найголовніше наше завдання, – каже Голубєв.

Ціни можуть підстрибнути і раніше

Голова профспілки таксистів додав, що зростання тарифів може відбутися навіть до підвищення цін на проїзд у громадському транспорті. Такий сценарій стане реальністю у разі стрімкого подорожчання палива.

За словами Голубєва, зараз, коли літр зрідженого газу коштує приблизно 20 гривень, таксисти щомісяця витрачають на "харч" для свого авто 3 – 4 тисячі гривень.

Маршрутки не відстають

Після новини про те, що разова поїздка у міському транспорті коштуватиме 20 гривень, приватні перевізники теж заговорили про це. Вони заявили, що підвищення цін на проїзд – невідворотне. Однак остаточне рішення та суми ухвалять вже після затвердження нових тарифів міською владою столиці.

У Києві невдовзі має подорожчати таксі: відео