Раніше у цій зоні почали облаштовувати ковзанку. Журналістка 24 каналу побувала на місці й сфотографувала процес підготовки до новорічних свят.

Читайте також "Складно очікувати інновацій": в ОП розкритикували зняття капелюха з головної ялинки України

Схоже, в Офісі Президента вирішили вразити киян та гостей столиці масштабом святкування.

Величезну карусель встановили просто біля входу в будівлю. Таким чином, будівля, де працює Володимир Зеленський та керівник його апарату Андрій Єрмак, все більше нагадує казковий вертеп.

У Києві на Банковій облаштовують новорічне містечко: дивіться фото

Наразі це виглядає не дуже святково – на тлі каруселі й будиночків пікетують моряки. Також не дуже новорічна видалась погода.

Пікет моряків / Фото 24 каналу

Пікет моряків / Фото 24 каналу

Святкування Нового року – 2021 у Києві: що відомо

  • Столиця, попри пандемію COVID-19, не відмовилась від новорічних заходів. Влада вирішила по-своєму захистити людей від хвороби – святкові локації розміщуватимуть впродовж спеціального маршруту від Арки дружби народів до Контрактової площі. В КДМА вважають, що це дозволить зменшити скупчення людей в одному місці.
  • Кияни та гості столиці зможуть подивитись на головну ялинку на Софіївській площі, але звісно діятимуть карантинні обмеження й заходи безпеки. Буде проводитись регулярна дезінфекція, нагляд за дотриманням соціальної дистанції, треба обов'язково носити маску.
  • Навколо головної ялинки роздмухали великий скандал – церкві та деяким людям не сподобалось, що організатори прикрасили її капелюхом. Його вже зняли, але в Офісі президента розкритикували таке рішення.