На місці події працювали патрульні, медики швидкої та слідчі. На жаль, лікарі були безсилі та не змогли нічим допомогти постраждалій.

Дивіться також На Шулявці дівчина перебігала дорогу й опинилася під колесами авто

Згідно з висновками експертів, смерть літньої жінки наступила миттєво.

Водій навіть не бачив пенсіонерку

  • За попередніми даними, 82-річна жінка вирішила перейти вузьку дорогу у непризначеному для цього місці на вулиці Гарматній.
  • Вона вийшла у мертву зону вантажівки, яка якраз почала рухатися. Водій стверджує, що не бачив жінку.
  • Внаслідок удару пенсіонерка отримала не сумісні з життям ціни.

За фактом смертельної аварії правоохоронці відкрили відповідне кримінальне провадження. Слідчі намагаються встановити всі обставини аварії.

В якому статусі перебуває 46-річний водій вантажівки, наразі невідомо. Якщо правоохоронці дійдуть висновку, що дії чоловіка призвели до загибелі жінки, йому загрожує від 3 до 8 років ув'язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами.

Останні ДТП зі збиттям пішоходів у Києві

У ніч проти 17 грудня на виїзді з Києва загинули двоє чоловіків. Вони перебігали Житомирську трасу у недозволеному для цього місці та потрапили під колеса вантажівок. Внаслідок зіткнення обох порушників відкинуло у різні боки дороги. Вони загинули миттєво.

Ще одна аналогічна ДТП сталася вранці 17 грудня у Києві біля станції метро "Шулявська". Дівчина намагалася перебігти вулицю Олександра Довженка, однак потрапила під колеса Subaru. Вона зазнала серйозних травм і впала у кому.