Хто саме звільнив місцевих мешканців від потреби кожного разу при відвідуванні парка дивитися на символіку країни-загарбника, невідомо. Повідомлення про демонтаж символів розмістили у спільноті "Декомунізація. Україна" у фейсбуці.

Дивіться також Символіку СРСР на мосту Патона замінили архангелом Михаїлом й елементами, що поржавіли за місяць

У дописі активісти не пояснили, чи то вони власноруч демонтували символіку, або це зробили комунальники.

Патріоти проти назви парку

декомунізація парку Перемога
Так виглядав вхід до парку "Перемога" до декомунізації / Фото "Декомунізація. Україна"

  • Судячи з фотографій, раніше на вході до парку "Перемога" була мармурова стіна з символом ордену на честь перемоги над німецькими загарбниками.
  • Після декомунізації на стіні залишилася лише назва парку.
  • Однак у коментарях до допису кияни зазначили, що було б непогано перейменувати й сам парк, оскільки його назва асоціюється саме з версією російської пропаганди про Вітчизняну війну.

Київ поступово декомунізують

Після прийняття закону про визнання комуністичного режиму аналогічного нацистському у столиці поступово змінюють назви вулиць, станцій метро та зупинок.

Крім того, з різноманітних об'єктів знімають символіку СРСР. Так, 17 січня у Києві зникла зупинка швидкісного трамваю Миколи Ватутіна. Замість назви на честь ката українського народу Миколи Ватутіна станцію назвали іменем Шухевича. Відповідне рішення про перейменування у Київраді було прийняте ще у 2017 році.