24 канал зібрав інформацію про біографію, особисте життя і майно депутатки Київської міської ради Людмили Костенко.

Дізнайтесь більше Бійка з поліцейським і затримання Слончака: з'явилося відео з реєстратора патрульних

Біографія Людмили Костенко

Людмила Костенко народилася 13 жовтня 1979 року в місті Ізмаїл, Одеської області. Вищу освіту за спеціальністю перекладач здобула у Київському державному лінгвістичному університеті. З 2012 року навчається у Шеффілдському університеті у Англії на міжнародному факультеті управління організаціями.

У 1999 році працювала менеджером з питань оренди в компанії "Артем Бізнес", який в той час належав інвестиційному портфелю компанії Russia Partners.

У 2006 році Костенко обіймала посаду менеджера з питань управління та обслуговування будівель в іноземній компанії DTZ, а у 2007 році стала головою цього відділу.

Зверніть увагу Кличко звільнив свого заступника Слончака після скандалу

До Київської міської ради потрапила у червні 2014 році, тоді вона йшла разом із фракцією "Радикальна партія Олега Ляшка". У 2015 році знову стала депутаткою Київради, але вже від партії Петра Порошенка.

костенко скандалЛюдмила Костенко / Фото з фейсбук-сторінки депутатки

У 2019 році Костенко взяла участь в парламентських виборах від 217 округу (Оболонь), однак, тоді зайняла друге місце, поступившись "слузі народу" Мар'яні Безуглі.

Особисте життя і майно Костенко

Людмила Костенко розлучена та виховує 18-річну доньку Анну.

Остання декларація депутатки була опублікована у 2019 році. Вона володіє квартирою площею 95,3 квадратних метрів в Києві, а також у її власності є 50% земельної ділянки на майже 40 тисяч метрів квадратних на Одещині та 25% житлового будинку на Київщині.

Костенко є власницею Mercedes-Benz CLA 220CDI 2015 року випуску. А також може похвалитись годинником Rolex, шубою та великою кількістю дорогоцінностей, зокрема від Cartier.

Скандал з поліцією

Ввечері 26 квітня у центрі Києва патрульні зупинили елітний Mercedes, який рухався містом із вимкненими фарами. Правоохоронці хотіли попросити їх увімкнути та показати документи, натомість у відповідь почули погрози та лайку. Як виявилось, за кермом була депутатка Київради Людмила Костенко, а її пасажиром – заступник голови КМДА Володимир Слончак.

Поліцейські запідозрили, що кермувальниця була на підтпитку. Людмила Костенко декілька разів то погоджувалась, то відмовлялась проходити тест на драгері. А Слончак вийшовши з авто, накинувся на патрульного з кулаками.

костенко нетвереза скандал з поліцією
Людмила Костенко за кермом авто / Фото "Київ оперативний"

В результаті, на Костенко склали адмінпротокол про керування авто в нетверезому стані, а Володимира Слончака відправили до ізолятора тимчасового тримання.

Дивіться відео з реєстратора патрульного (Увага, нецензурна лексика!):