Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також: Скільки заробляє Мангер – підозрюваний в організації вбивства Гандзюк

Матвієнко наголосила, що краще б це виглядало, як звичайне пограбування. Адже вона ніколи не мала заборонених речовин, зброї чи інших незаконних предметів, проте не здивується, якщо раптом такі знайдуться згодом у її оселі.

Дивно прокинутися зранку і зрозуміти, що поки ти спала, у тебе були гості. Чемні гості. Які порозкладали твої речі, подіставали всі коробочки доступні і все лишили відкритим – просто, щоб показати, що гостей нічого не цікавить, жодні цінні речі. Це і вироби з дорогоцінних металів (біле золото, платина), з дорогоцінним камінням (діаманти)... І багато іншого. Коштовна техніка теж не зацікавила,
– написала Світлана Матвієнко.

Подруга Гандзюк розповіла, що після цього вона мала дуже огидне відчуття. "Думки в голові – що я робила, які плани здійснювала, на які акції ходила, кого тегала в постах. Дуже не люблю увагу до себе і не вважаю, що варто боятися будь-чого. Але це б я хотіла зафіксувати: юридично і публічно. Чесно не знаю – що це і кому потрібно чи чому, але знаю одне – це дуже неприємно", – додала вона.

Що відомо про вбивство Гандзюк?Херсонську активістку та радницю мера міста 31 липня 2018 року облили сірчаною кислотою. Гандзюк зазнала численних опіків і їй зробили операцію. Проте врятувати жінку не вдалося і 4 листопада вона померла в лікарні.