Директор компанії перевізника Сергій Бородін прокоментував напади на новенькі автобуси. За його словами, до них причетні інші перевізники, які не хочуть вкладати гроші та змінювати рухомий склад маршруток.

Дивіться також У Києві тітушки напали на автобуси компанії, яка перейшла на нові правила перевезень пасажирів

Також представник постраждалої сторони каже, що має припущення, хто міг бути серед нападників.

Нападників намагалися затримати

  • За словами водія автобуса №150, якому розбили скло молотком, напад стався близько 16:00 на зупинці "Кирилівська церква".
  • Чоловік вийшов з маршрутки, дістав з куртки молоток та почав колотити ним по лобовому склу. У цей час в салоні були пасажири – переважно жінки з дітьми.
  • Саме пасажирки намагалися затримати зловмисника, але йому вдалося втекти за допомогою поплічника.

Напад на другий автобус цього ж маршруту стався на кінцевій зупинці на Троєщині. Там чоловік кинув каміння у лобове скло.


Це перевізники, яким КМДА запропонувало найближчим часом почати міняти рухомий склад, покращувати якість обслуговування, а вони просто не хочуть… ну, це якби перший варіант розвитку цих подій. А другий… я не можу стверджувати, але у нас ще є 205 маршрут, який вже тиждень тероризує так звана громадська організація "Український стяг",
– підкреслив Бородін.

Водночас представники громадської організації, яку підозрюють у нападі, заперечують свою причетність до інциденту. Активісти кажуть, що борються з нелегальними перевізниками у правовому полі, а їх метою є "комфортні перевезення у Києві з оновленим рухомим складом".