Кличко про пасажирські перевезення в Києві

Україна досі перебуває у режимі надзвичайної ситуації, тому відновлювати пасажирські перевезення слід з обережністю. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на брифінгу у столиці, інформує 24 канал.

До теми Через коронавірус в Україні можуть запровадити нову модель громадського транспорту: деталі

Ми не розглядаємо питання підняття тарифів. Задля безпеки пасажирів ми просимо діставатись громадським транспортом людей на роботу та з роботи, а також в нагальних ситуаціях. Ми досі не застраховані від інфекційного вибуху,
– зазначив Кличко.

"Київпастранс", повідомив мер, продовжує дезінфікувати весь рухомий склад тричі на добу.

Коли можуть запустити громадський транспорт

Міністерство інфраструктури розробило план відновлення регулярного пасажирського сполучення. Його збираються запроваджувати поступово – у 3 етапи. Перший етап передбачає запуск міських автоперевезень (крім маршрутних таксі) та приміських перевезень (у межах одного району).

Що відомо про відновлення роботи метро

Віталій Кличко просить відкрити підземку вже з 25 травня. Проте на думку міністра інфраструктури Владислава Криклія, це – занадто рано. Натомість, очільник МОЗ Максим Степанов проблем у відкритті метро не бачить. Є лише одна умова: епідемічна ситуація має відповідати нормальним показникам.

Зазначимо, що метро у містах-мільйонниках України – Києві, Харкові та Дніпрі – закрили ще 17 березня. Воно точно не працюватиме щонайменше до кінця карантину, тобто до 22 травня.

етапи відновлення роботи транспорту
Етапи відновлення пасажирських перевезень / Інфографіка Мінінфраструктури