Появу пропагандистки з каналу "Рен-ТВ" Аліси Паршакової помітив активіст Сергій Стерненко. За його словами, члени знімальної групи, які ведуть антиукраїнську діяльність у РФ, їздили до ОРДЛО.

Дивіться також Росія зганьбилася недолугим фейком про обстріли на Донбасі з фантомної зброї

Одразу після відвідування окупованих територій Паршакова та її колеги відправилися до Києва.

Знімали одразу кілька сюжетів

  • Пропагандистка Паршакова побувала під Печерським судом, коли там обирали запобіжний захід п'ятому президенту Петру Порошенку.
  • Також пропагандистка була на акції протесту під Офісом президента.
  • Крім того, знімальна група "Рен-ТВ" відвідала один з супермаркетів української столиці, де пропагандистка розповідала про "паніку серед українців".
  • Апофеозом відрядження окупантів було перебування в гостях у проросійського нардепа Іллі Киви, який на камеру розповів про те, що "українцям нема кого захищати у цій країні".

Стерненко підкреслив, що пропагандистка працювала без символіки телеканалу та не представлялася, оскільки українці давали їй коментарі.


Українським громадянам краще цікавитись, з ким вони розмовляють, перш ніж давати коментарі ЗМІ,
– підсумував Стерненко.

Дивіться відео Сергія Стерненка про роботу російських пропагандистів у Києві:

Не мали пускати до України

Згідно з указом президента №256 за 2017 рік, всі росіяни під час в'їзду на територію України мають проходити біометричний контроль. Крім того, особам, які відвідували тимчасово окуповані території з порушенням закону, мають забороняти в'їзд до України. Тим паче це стосується пропагандистів, що ведуть підривну діяльність проти нашої держави. То ж, чому Паршакову пропустили через український кордон, невідомо.