Про це він сказав у ефірі телеканалу ZIK.

У неділю, 17 грудня, у Києві відбувся "Марш за імпічмент", одним із ініціаторів якого був Міхеїл Саакашвілі. За інформацією правоохоронців, участь у заході взяли близько 2 тисяч осіб.

Щоправда, за деякий час після його початку учасники мітингу вирішили організувати у приміщенні Міжнародного центру культури та мистецтв (колишній Жовтневий палац) свій штаб, відтак спробували туди прорватись. Але правоохоронці спробували їм завадити це зробити, і у результаті спалахнули сутички.

За словами самого Саакашвілі, конфлікт спровокували силовики: дирекція Палацу не дозволила мітингувальникам зайняти будівлю, а правоохоронці застосували силу та сльозогінний газ.

"Нинішні події під Жовтневим палацом – це добре спланована провокація. Її метою була дискредитація мирного протесту, адже сьогодні була чергова мирна демонстрація", – знову наголосив Саакашвілі.

Читайте також: Посли Канади і Британії жорстко відреагували на спробу Саакашвілі захопити Жовтневий палац

Також політик підкреслив, що "Рух нових сил" повністю відмежовується від штурму Жовтневого палацу.

Ми закликали міжнародну спільноту до розслідування того, ким були ці провокатори, хто кидав петарди, хто закликав людей до штурму. Більшість з тих людей були у балаклавах і, як я розумію, ніхто з них не затриманий. Я хочу, щоб ці люди були покарані,
– сказав екс-президент Грузії.

Нагадаємо, поліція відкрила кримінальне провадження через сутички, які трапилися 17 грудня, перед Міжнародним центром культури та мистецтв (колишнім Жовтневим палацом) у Києві.