24-річний солдат із позивним "Спецназ" воював у 79-ій аеромобільній бригаді. Кілька тижнів тому в районі донецького аеропорту виконував завдання. Його авто підірвалося на фугасі. Одну ногу хлопцю відірвало відразу, іншу – ампутували.

Аби хлопець знову ходив, треба чималу суму на протези, лікування та реабілітацію за кордоном. Самостійно зібрати гроші родина не може. Йому ще важко зібрати думки до купи. Та попри біль, у відчай Олексій – не впадає.

"У нього відмовили нирки, втратив, багато крові, мав дуже низький тиск", — розповідає мати пораненого.

Читайте також: Бійці розповіли про справжню ситуацію в Дебальцевому

Також у бійця – контузія, чимало осколкових поранень, пошкоджені очі та роздроблена рука. Олексій -— один із найважчих поранених у Київському шпиталі. Батьки кажуть, за його життя медики боролись до останнього. Попереду – складне лікування та реабілітація.

Коли на революційний Майдан батьки не пустили, Олексій пішов у самооборону в рідній Жмеринці. А згодом – і в армію за контрактом. На війну потрапив у грудні. Рідні про це навіть не здогадувались.

Родичі таким патріотом пишаються. Натомість Олексій героєм себе не вважає. Нині головна мета Олексія – стати на ноги. Родина просить допомоги небайдужих. Зібрати чималу суму на протези вона самостійно – не зможе.

60 тисяч євро коштує один протез, а треба — два,
— каже тітка Олексія.

Ще одна мрія солдата – стати психологом. І в першу чергу, Олексій планує допомагати пораненим бійцям.

Аби допомогти Олексію Замирко:

Номер картки Приватбанку: 4149 4378 5242 4314

Реквізити банку: МФО 305299, код ОКПО 14360570

Отримувач: Олена Удалова, тітка пораненого солдата

Моб. 096 907 82 10