Показово, що список опублікувало британське медіа. Українська столиця обійшла у ньому Амстердам, а поступилася Дубліну.

Цікаве Київ "зазвучить" голосом Go_A у проєкті про столиці Європи

Від середньовіччя до сучасності

У статті згадують, що раніше Золоті ворота були величним входом до середньовічного Києва. Нині ж цей район "випромінює енергію та творчість". Окрасами середмістя називають вулиці Рейтарську, Ярославів Вал, Стрілецьку та Гончара, які змінюються із шаленою швидкістю.

Місця сили

Родзинкою Золотих воріт автори рейтингу вважають скупчення в одному місці абсолютно різних локацій. Це і модні бари, і осередки вуличного мистецтва, що вражає, і приховані кав’ярні, і дизайнерські бутіки, і ностальгійні пекарні.

За темою Найкращі міста світу 2021: рейтинг журналу Time Out

Магніти для шукачів нового

Іноземцям радять відвідати Площу київських інтелектуалів, аби відчути, що таке Київ майбутнього, а також звернути увагу на збереження українцями спадщини минулого у цьому старовинному й водночас сучасному районі.

Крім того, британське видання схвально відгукується про оригінальність закладів на Золотих воротах й культурні принади цієї частини Києва. Особливо читачам радять побувати у Будинку актора, збудованому в неомавританському стилі, а також в галереї сучасного мистецтва "Гола кімната".

Яскравий київський мікс

Ще однією особливістю Золотих воріт називають унікальний мікс клубів за інтересами на вулиці Рейтарській. Адже там охочі можуть відвідати вечірки з діджейськими сетами, поласувати смачною вуличною їжею й прогулятися колоритними барахолками влітку та восени.

Київ став улюбленцем бізнесу

Згідно з оновленим рейтингом Forbes, Київ визнаний найкращим містом для ведення бізнесу в Україні. Натомість, минулорічний лідер Івано-Франківськ опустився на четверту сходинку замість столиці.
Інфографіка рейтинг пам’яток

Центр Києва потрапив до рейтингу найкращих районів світу / Інфографіка 24 каналу