Про це повідомляє "Громадське".

Зазначимо, що 20 лютого у МОЗ заявили, що відсторонили Катерину Амосову від виконання обов'язків ректора Національного медичного університету імені Богомольця у Києві. Амосова прокоментувала ситуацію, що склалася та розповіла про причини її виникнення.

Свій протест студенти влаштувати тому, що не погоджуються із новим призначення в.о. ректора.

Читайте також: Адвокати Амосової оскаржать відсторонення її від роботи

У блокуванні беруть участь близько 30 осіб. Представники Міністерства охорони здоров’я викликали на місце події поліцію.

Зазначається, що нардеп України Світлана Заліщук, до якої звернулися студенти, заявила, що невиконання Амосовою рішення "призводить до повного хаосу і анархії".

Ректор має виконати наказ Міністерства охорони здоров'я. Якщо вона не погоджується, вона може оскаржувати це в суді. Інакше захоплення університету призводить до повного хаосу і анархії. Точно не покращує імідж країні,
– сказала народна обраниця.

Хто така Катерина Амосова? Науковець у галузі кардіології, член-кореспондент Національної академії медичних наук, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки. Із 16 червня 2014 року Амосова є ректором НМУ імені О. О. Богомольця. До слова, Катерина Амосова є донькою відомого академіка НАН і АМН України Миколи Амосова.