Чому у військового пенсіонера підозрювали коронавірус

Генеральний штаб ЗСУ 18 березня повідомив, що хворий пенсіонер, колишній працівник Міністерства оборони звернувся зі скаргами на стан здоров’я у військовий госпіталь.

Важливо Зеленський традиційно звернувся до українців через коронавірус: головне

Сам чоловік розповів, що контактував зі своїм другом, у якого начебто було ГРЗ. Окрім того, до цього друга нещодавно приїжджали діти, які мешкають за кордоном.

Медики одразу провели пенсіонеру два експрес-тести на виявлення коронавірусу. Один з них дав позитивний результат. Після цього чоловіка помістили в спеціальний бокс і взяли у нього біологічні проби на коронавірус. Їх відправили до Київського міського лабораторного центру.

За словами медиків, стан здоров’я пацієнта був задовільний, йому надавали симптоматичне лікування.

Коронавірусу не виявили: як зараз почувається пенсіонер

20 березня Командування Медичних сил ЗСУ повідомило, що у військового пенсіонера не підтвердились аналізи на коронавірус. Це підтвердили результати досліджень Київського міського лабораторного центру.

У чоловіка діагностували пневмонію.

Стан здоров’я пацієнта задовільний. Він перебуває під постійним медичним наглядом з діагнозом пневмонія та отримує усе необхідне лікування,
– наголосили у ЗСУ.

До теми Україна отримала першу партію експрес-тестів, виготовлених НАН

Основне про коронавірус в Україні:

  • Станом на 20 березня лабораторно підтвердили 26 випадків зараження коронавірусом. Три з них – летальні.
  • Є і хороші новини. У Чернівцях вилікували першого хворого від коронавірусу. Повторний тест, який провели чоловікові, показав негативний результат. 20 березня його мають виписати з лікарні.
  • З 12 березня в Україні ввели загальнонаціональний карантин, щоб зупинити поширення коронавірусу. Він триватиме до 3 квітня.
  • Держава 16 березня закрила свої кордони для іноземців, а з 18 березня заборонено залізничне, авіа, автобусне міжміське пасажирське перевезення.
  • Усі культурні, розважальні, спортивні заклади, ресторани, кафе не працюють на час карантину. Винятки – аптеки та продуктові магазини, АЗС, банки, страхові компанії. У Житомирській, Чернівецькій, Дніпропетровській та Київській областях ввели режим надзвичайної ситуації.


Де можна зробити тест на коронавірус / Інфографіка 24 каналу