Звернення до президента вже підписали кілька десятків депутатів від "Слуги народу". Його у телеграмі оприлюднив нардеп Олександр Качура.

Читайте також Найближчим часом міняти роботу не збираюся, – Разумков про балотування в мери

З колегами по фракції підписали звернення до Володимира Зеленського з проханням провести внутрішній праймеріз на висунення кандидата в мери Києва максимально відкрито і прозоро,
– написав Качура.

Президента просять ініціювати проведення праймеріз.

До слова, раніше голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що "Слуга народу" до кінця травня 2020 року оголосить імена кандидатів у мери міст від партії.


Депутати "Слуги народу" написали звернення до Зеленського / Телеграм Олександра Качури


Просять ініціювати праймеріз серед потенційних кандидатів у мери Києва / Телеграм Олександра Качури


Звернення підписали кілька десятків нардепів / Телеграм Олександра Качури

Що таке праймеріз? Тип голосування, в якому обирають одного кандидата від партії. Згодом між представниками партій проходить звичайне голосування. Зміст праймеріз полягає в тому, щоб кандидати від однієї партії не відбирали один в одного голоси на основних виборах, адже їхній електорат зазвичай близький.

Що відомо про вибори мера Києва

  • Місцеві вибори мають відбутися 25 жовтня 2020 року. Українці обиратимуть мерів і сільських голів, депутатів місцевих, районних та обласних рад, голів районних і обласних рад.
  • Відповідно до досліджень, серед кандидатів на посаду міського голови Києва жителі столиці найбільше підтримують Віталія Кличка. За нього готові проголосувати майже 40% киян.


За кого кияни б голосували на виборах мера міста / Дані групи "Рейтинг".