Що вирішив суд

Суд вирішив відкласти розгляд клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу до 1 липня 2020 року, повідомляє 24 канал. Водночас адвокати Петра Порошенка хотіли розглянути клопотання зараз. Однак наступне засідання відбудеться 1 липня о 14:00.

Цікаво Запобіжний захід Порошенку: Офіс генпрокурора проситиме арешт і 10 мільйонів гривень застави

Що просить прокуратура

Генеральний прокурор просить обрати п'ятому президенту України запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Раніше прокуратура просила тримати Петра Порошенка під вартою з можливістю внесення застави у 10 мільйонів гривень.

Зауважимо, що запобіжний захід політику обиратиме скандальний суддя Сергій Вовк.

Петрові Порошенку обирають запобіжний захід: дивіться відео

Що цьому передувало

Раніше адвокат Порошенка Ілля Новіков заявив, що нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація з посиланням на Офіс Генерального прокурора, що в Печерський суд подано заяву про перенесення засідання про обрання запобіжного заходу його підзахисному. З посиланням на те, що Порошенко не може з’явитися через похорон батька. Це – цинічна брехня.

Дивіться стрім з-під суду:

Він додав, що захист Порошенка також не отримував жодних сповіщень про це клопотання, ані офіційних, ані неформальних.

Родина не просила про це перенесення. Ми вважаємо, що це маніпуляція, і маніпуляція дуже лицемірна. Ми не просили і родина Порошенка не просила "піклуватися" таким чином про їхні почуття,
– повідомив Ілля Новіков.

Святослав Цеголко, який є прессекретарем Петра Порошенка, підтвердив на своїй сторінці у фейсбук, що похорон батька п'ятого президента перенесли на 19 червня.

Що відомо про підозру Порошенку

Раніше слідчі Державного бюро розслідувань повідомили Петру Порошенку підозру у справі про призначення Сергія Семочка заступником голови Служби зовнішньої розвідки.

Читайте також Помер Олексій Порошенко: політики висловлюють співчуття родині п'ятого президента України

Яка ситуація під судом

Кількасот людей під судом вимагають справедливого розгляду справи та зупинити реванш, а також на екранах транслюють ролики з Петром Порошенком. Аби уникнути сутичок, охороняють Нацгвардія та поліція.

Дивіться фото (кореспондентів 24 каналу): що відбувається під судом

Дивіться відео кореспондентів 24 каналу: