Радник очільника Офісу Президента Михайло Подоляк вважає, що лаврову зовсім не було соромно, навіть попри те, що той утік після виступу. Про це він сказав в ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу.

Увага лавров навряд чи опускав очі, він не розуміє цинізму дій росії, – Подоляк про саміт G20

За словами Подоляка, йому дивно коли слова "сором" та "росіяни" лунають в одному реченні. Адже в представників "братського народу" зовсім немає емпатії. Ба більше, 135 днів достатньо, щоб усі зрозуміли, що росіяни – не люди. У них зовсім інші цінності, логіка та мораль.

Для них морально прийти і вбити людину. А потім сказати, мовляв, "це ж гарно, а проговорімо, як саме ми маємо вбивати",
– сказав Подоляк.

лавров не розуміє цинізму росії

Радник глави ОП наголосив, що росіяни – це зовсім інша цивілізація. Вони не розуміють, у якому світі ми живемо, тому про жодні перемовини поки не може йти мови. Це й показує поведінка лаврова на саміті.

"Коли ми говоримо про сучасну еліту росії, маємо розуміти, що це малоінтелектуальні, неерудовані та хамські люди. Вони примітивні, у них немає аргументів. Тож лавров навряд чи опускав очі. Він не розуміє цинізму дій росії й того, що вони роблять в Україні", – переконаний він.

І додав, що це нонсенс, що глава МЗС росії вважає, що має право запускати ракети й вбивати людей в Україні.

Дивіться повністю інтерв'ю з Михайлом Подоляком: відео

лаврову влаштували "холодний душ" на саміті G20

  • сєргєй лавров прибув на саміт G20. Там міністру закордонних справ росії влаштували бойкот. Так, на вечерю з колегами не прийшли очільники МЗС країн G7. Ба більше, спільне фото зробити також не вдалось.
  • А власне під час виходу на червону доріжку очільник МЗС росії отримав "теплий" прийом й від журналістів. Журналіст двічі озвучив питання, яке глава МЗС з першого разу, мабуть, не почув. Він запитав, навіщо росія почала війну.
  • лавров ніяк не відреагував на запитання журналіста. Принаймні не подав вигляду. А після свого виступу просто втік і більше не з'являвся.

Весело – дивіться як Блінкен принизив лаврова: відео