Усі абсурдні заяви Лаврова – це лише інформаційний шум, на який не варто звертати увагу. Таку думку 24 Каналу озвучив російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко.

Читайте також Наївність чи дурість: Сіярто закликав Захід говорити з Лавровим – мовляв, той прагне миру

Що хотів донести Лавров

Яковенко зазначив, що заява про те, що Росія готова до переговорів не несе ніякої інформації, тому що зрозуміло: щоб відбулись переговори з Україною, агресору потрібно виконати дві умови:

  1. Усі російські війська повинні покинути територію України та піти за межі кордону 1991 року;
  2. Україна не буде проводити переговори з Владіміром Путіним, тому влада у Росії повинна змінитись.

Заява про нібито "повагу" Росії до територіальної цілісності теж абсолютно брехлива та беззмістовна. Навіть якщо припускати сценарій, що Україна відмовилась від вступу до НАТО, то російські окупанти все одно самостійно не покинули б Крим та інші окуповані території.

На мій погляд, це такий же "білий шум". Це що означає? Якщо визнають територіальну цілісність України, то в обмін на відмову від вступу до НАТО Росія готова піти з Криму та Донбасу? Звичайно, ні. Тому я думаю, що це теж беззмістовна заява,
– переконаний він.

Яковенко про заяви Лаврова: дивіться відео

Останні заяви Лаврова

  • Сєргєй Лавров виголосив свою чергову "приголомшливу" промову на саміті Генасамблеї ООН. За словами глави нікому не потрібного міністерства, формулу миру, яку запропонував Володимир Зеленський, неможливо реалізувати. Водночас він продовжував просувати брехливу російську методичку, що Україна нібито воює "не за свою незалежність та суверенність", а тому що так сказали "західні куратори".
  • Не оминув Сєргєй Лавров теми переговорів. Він переконував усіх присутніх, що Росія до процесу готова. Але "жодних пропозицій про зупинку вогню розглядати не буде, тому що один раз Москву вже обдурили".
  • Також він вигадував байки, що Росія буцімто "поважає" територіальну цілісність України. Але Лавров заявив, що якби наша держава не прагнула до НАТО, то не було б бойових дій в Україні.
  • За словами Лаврова, Декларація незалежності містила важливий для Росії момент. Йдеться про те, що Україна "буде позаблоковою державою, не вступатиме ні в які військові альянси". Мовляв, у цій редакції та за цих умов Кремль "цілісність України підтримує".