Про це сайту "24" повідомив директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк. Він наголосив, що американські ЗМІ пишуть, що зустрічі були холодні і ні про що важливе домовлено не було.

Завдання, яке Кремль поставив перед Лавровим напередодні зустрічі, – здобути хоча б натяк на зняття антиросійських санкцій, міністр закордонних справ РФ, судячи з усього, не виконав. Розмова, вочевидь, також йшла про Сирію. Але для Росії Сирія – інструмент здобути прихильність США. Меседж, який закидає Москва, що Росія і США в Сирії борються проти тероризму, – це затравка, щоб сісти за стіл переговорів із Вашингтоном,
– зазначає експерт.

Читайте також: Клімкін зустрівся з Трампом і Пенсом у Вашингтоні

При цьому, як підкреслює Микола Давидюк, реально Путіна цікавить питання вирішення конфлікту в Україні на свою користь – легалізація анексії Криму, зняття санкцій і щоб нашу державу залишили в зоні впливу РФ. Це, зауважує політолог, мрія Путіна, і під таким прапором він би хотів піти на президентські вибори в 2018 році. Але Лавров ні про що подібне не домовився.

За словами Давидюка, особливого оптимізму для Москви у стосунках із США немає. Путін і Трамп можуть зустрітися на саміті G20 в липні, але невідомо, в якому форматі. Це, говорить експерт, може бути конкретна предметна зустріч. Але, швидше за все, буде випадкова зустріч, які раніше були у Путіна з Обамою – привіталися і посиділи десь у куточку кілька хвилин.

Нагадаємо, 10 травня з американським президентом Дональдом Трампом зустрівся міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.