У мережі з’явилися відеоролики, на яких брат Андрія Єрмака – Денис – обговорює питання призначення людей на різні державні посади. Їх у фейсбуці опублікував нардеп від "Слуги народу" Гео Лерос.

Читайте також Суд розгляне справу через неподання Єрмаком декларації

Відео докази як Єрмак через свого брата "барижить" державними посадами, впроваджує свою програму до правоохоронних структур та оборонку, ну і звичайно заробіток на державі,
– підписав ролики Лерос.

Нардеп також зазначив, що Київ пам'ятає героїв, через яких столиця перетворилася в місто "ларьків і нелегальних парковок". А кіноіндустрія постраждала від дрібних шахраїв, які кидали всіх, хто не міг постояти за себе. За словами Лероса, зараз люди з жахом дивляться, як дерибанять Україну.

"Це все ланки одного ланцюга, одне "барижне" ДНК, яке знищує все живе", – додав нардеп.

Відео, які оприлюднив Лерос за участю Дениса Єрмака

Як відреагував на опубліковані відео Андрій Єрмак

Керівник Офісу Президента заявив, що подасть заяви до СБУ та ДБР щодо розповсюдженого відео з його братом Єрмаком Денисом. Про це він написав у фейсбуці.

Я хочу, щоб було проведене розслідування обставин здійснення записів, передусім їх достовірності, а також хто і на чиє замовлення це робив, як ці записи опинилися у Лероса,
– написав Єрмак.

За його словами, його брат з 2014 року їздив в зону АТО і брав участь у бойових діях як доброволець. Єрмак запевнив, що він і його родина – чесні і порядні люди.

Він також звернувся до Лероса, зазначивши, що знає, чому нардеп так чинить. "Але якщо говорити про "червоні лінії", за якими починається моральна деградація особистості, то це точно вони. І ти їх перейшов", – додав керівник Офісу Президента.

Та наголосив, що Леросу доведеться "відповідати публічно за кожне слово брехні".