Про це Лещенко написав на своїй сторінці у Facebook.

Він повідомив, що інформацію про акції Порошенка, а також нардепа від фракції "Блок Петра Порошенка" Ігоря Кононенко, що зберігаються в російському банку, йому прислали друзі.

Лещенко уточнив, про які акції йдеться: заводу "Ленінська кузня", Міжнародного інвестиційного банку, СК "Країна", Дніпровського крохмале-патокового комбінату та інших.

Читайте також: Великий російський банк іде з України через санкції

"А завжди говорили, що зміни починаються з кожного з нас. А зараз стрілки перекидаєте на Порошенка. Ми і так знаємо, що у нього рильце в пушку, а ось ви такими діями, поведінкою і своєю реакцією розчаровуєте", "Боже, це шок! Це жахливо. Зовсім совість втратили! Але Сергій, все-таки, що ви робили в VIP-відділенні "Сбербанку России"?","Сергій, якось я не вловив тут пояснення, чому у вас рахунок в "Ощад" і ви його віп клієнт. Чи все всерйоз було 2 вересня?","Цікава у Вас тактика! Вступивши в бруд, треба щедро окропити ним оточуючих – тепер на їхньому тлі і сам не найбрудніший!", – коментують звинувачення Лещенка на адресу Порошенка користувачі Facebook.

Нагадаємо, Сергія Лещенка помітили у "Сбербанку России". Згодом нардеп пояснив, що саме там робив.