В Україні 5 червня ліквідували генерал-майора Романа Кутузова, який мав позивний "Туман". Сайт однієї з псевдореспублік повідомив, що це трапилось поблизу траси Артемівськ – Лисичанськ у Попаснянському районі на Луганщині.

До теми Треба якось пояснювати солдатам, за що воюють, – Арестович про зміну російського командування

Крім цього, у російських ЗМІ повідомляють, що в одній з псевдореспублік ліквідували високопоставленого командира російської армії, який впродовж років воював у Сирії. Спочатку не називали його ім'я та офіційну посаду, але згодом виявилось, що, ймовірно, мовиться про Романа Воробйова.

Свою жалобу висловив гауляйтер Денис Пушилін. Раніше він писав, що Воробйов перебував у батальйоні Сомалі та був командиром штурмового взводу. Пушилін навіть нагородив його "Георгіївським хрестом" ІІ ступеня за вбивства та взятих в полон українців.

Плач за окупантом

Співчуття вже висловив депутат Держдуми Росії Дмитро Саблін. Він одним з перших повідомив про смерть.

"Важко втрачати друга. Не договорили, не завершили почате. Не встиг передати тобі вітання від друзів і віддати допомогу, яку назбирали. Вічна пам'ять новоприставленому воїну Роману", – оплакує окупанта депутат країни-терористки.

До речі ЗСУ ліквідували підполковника спецполку імені Ахмата Кадирова Заура Дімаєва

Вбили снайпера-окупанта

Збройні Сили України знищили командира відділення стрілецької роти снайперів Сергія Царькова з Сибіру. Про це стало відомо 18 травня. Окупант приїхав вбивати із Забайкальського краю Росії.

Смерть снайпера підтвердили у військкоматі Читинського району. Місцеві ЗМІ пишуть, що Царьков народився 1983 року у місті Борзя і загинув під час "спецоперації на Україні". Його нагородили "орденом мужності", а у військкоматі сказали – ніхто не міг повірити, що з ним таке могло статися, адже Царьков "був найкращим снайпером бригади, професіоналом, якого всі дуже поважали".

Зверніть увагу – що відбувається з російськими вбивцями у Запорізькій області: дивіться відео