За різними даними у літаку перебували від 13 до 17 осіб. У Сибірському рятувальному центрі підтвердили, що літак просто зник.

Жахливо Під Києвом чоловік під наркотиками на смерть збив жінку та влетів у колонку АЗС: фото

Борт зник із радарів

Як повідомляє "Коммерсант", літак належить авіакомпанії "Сибірська легка авіація". Він виконував рейс Кедровськ – Томськ.

Ан-28 перестав виходити на зв'язок, опісля було спрацювання аварійного маяка. За попередньою інформацією, на борту летіли 4 дітей.

На пошуки літака спрямували авіацію, зокрема гелікоптери Мі-8. Джерела припускають, що літак міг зробити жорстку посадку у селі Бачкар Томської області. Сигнали маяка надходять саме звідти.

Де зник сигнал літака: дивіться на карті

Літак був справним

Літак з бортовим номером RA-28728 здійснив свій перший політ в 1989 році. Раніше він перебував на службі у киргизького відділення "Аерофлоту", до 1999 року – у авіаліній Киргизії, із 2012 року обслуговує авіарейси Сибіру. Як повідомляють ЗМІ, він був справним і не мав технічних неполадок.

Сертифікат льотної придатності у літака діє до 30 січня 2022.

Нещодавня катастрофа на Камчатці

  • Подібний випадок стався у Росії лише 10 днів тому. Пасажирський борт Ан-26 зник із радарів і не виходив на зв'язок із диспетчерами.
  • Згодом його уламки знайшли у морі. Літак врізався у скелю, а згодом упав.
  • На борту було 28 людей: 22 пасажири і 6 членів екіпажу. Вижити не вдалося нікому.
  • Літак розбився, ймовірно, з вини пілотів: в умовах поганої видимості вони ухилилися від курсу і проігнорували рекомендації диспетчера не знижуватися нижче 800 метрів.